افزایش حقوق کارمندان جهاد کشاورزی

معاون وزیر جهاد کشاورزی: مراکز خدمات حمایتی جهاد کشاورزی فعال تر می شوند شیراز- ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت:با توجه به استخدام هشت هزار و 700 نیروی جدید در این وزارتخانه ، مراکز خدمات حمایتی جهاد کشاورزی در مناطق مختلف کشور فعال تر خواهند شد.

 

به گزارش ایرنا محمد علی جوادی ، چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در شیراز افزود:بخشی از این نیروها به عنوان مهندسان ناظر حوزه کشاورزی جذب شده اند تا با بهره گیری از روش های نوین کشاورزی در پویایی و پیشرفت بخش کشاورزی اثر گذار باشند. 

وی ادامه داد:در وزارت جهاد کشاورزی سندی تدوین و به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارائه شده که بر اساس آن کارکنان مستعد مدیریت شناسایی می شوند و برای بهره گیری از آنان در این سمت، آموزش های لازم را فرا می گیرند.

جوادی در بخش دیگری از مطالب خود بیان کرد:کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان های زیر مجموعه آن در مقایسه با سایر کارکنان دولت از حقوق حداقلی برخوردار هستند در حالی که این کارکنان باید به صورت میدانی حتی در دهستان ها کار کنند .

وی ادامه داد :بتازگی هیات وزیران برای کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان های زیر مجموعه آن 35 درصد افزایش حقوق را مصوب کرده است .

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت :این مصوبه سال 94 اجرایی و حقوق کارکنان جهاد کشاورزی تا حدودی منطقی می شود .

جو ادی ادامه داد:سال 93 با تامین نقدینگی ، مطالبات بازنشستگان سال های 90 تا 92 وزارت جهاد کشاورزی پرداخت شد و تعدادی از این بازنشستگان هم در ماه های آینده مطالبات خود را دریافت می کنند.ک/2

منبع:http://www.irna.ir/fa/News/81607715/

/ 0 نظر / 33 بازدید